Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Go Ahead Kampen – Flevo Boys

zaterdag 26 mei, aanvang 15:00 uu
SportparkCellesbroek, Kampen

Wie is wie ?

Op deze pagina geven wij aan wie wie is binnen de BCF voor de herkenbaarheid. Wilt u aanvullingen en/of wijzigingen? Neem svp contact op via businesshome@flevoboys.nl

Deze pagina wordt nog gebouwd……..dus wanneer je je gegevens nog niet hebt doorgegeven: mail ze door naar bovenstaand mailadres.

 

 

 

 

 

 

Hoofdactiviteit Handelsnaam Contactpersoon ……Foto…… Email contactpersoon Telefoonnummer contactpersoon Website
Accountant en belastingadvies De Jong & Laan Christiaan van der Steenoven RA christian.van.der.steenoven@jonglaan.nl 0651089641 www.jonglaan.nl
Accountant en belastingadvies De Jong & Laan Frank van Hees   frank.van.hees@jonglaan.nl 0612374980 www.jonglaan.nl
Accountant en belastingadvies MTH accountant & adviseur Daphne van Mourik, Vincent Corjanus d.van.mourik@mth.nl 0882021365 www.mth.nl
Administratiekantoor en financieel advies Van Veen Advies H.S. van Veen, J. van Veen hvveen@vanveenadvies.nl 061960617 www.vanveenadvies.nl
Advies en oplossingen voor duurzaamheidsvraagstukken en energie-transitie Energie Advies Emmeloord Marinus de Vries   info@energieadviesemmeloord.nl 0637085754 www.energieadviesemmeloord.nl
Advocatenkantoor Scholtens Advocaten Harry Scholtens h.scholtens@scholtensadvocaten.nl 0527618333 www.scholtensadvocaten.nl
Advocatenkantoor Scholtens Advocaten Yaron van der Horst y.vanderhorst@scholtensadvocaten.nl 0527618333 www.scholtensadvocaten.nl
Advocatenkantoor Scholtens Advocaten Mario Versendaal m.versendaal@scholtensadvocaten.nl 0527618333 www.scholtensadvocaten.nl
Advocatenkantoor Scholtens Advocaten Mart Atema m.atema@scholtensadvocaten.nl 0527618333 www.scholtensadvocaten.nl
Audiovisuele apparatuur ( verkoop, verhuur, installatie) B&V licht en geluid Chiel Jan Vries info@benvgeluid.nl 0613561296 www.benvgeluid.nl
Audivisuele apparatuur (reparatie) Audiodokter Erik-Jan Vries info@benvgeluid.nl 0629448204 www.audiodokter.nl
Autopoetsbedrijf Clean Centrum Robert Platenkamp info@cleancentrum.nl 0615897479 www.cleancentrum.nl
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Kees de Munnik kees.de.munnik@rabobank.nl 0527639300 www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Thijs Slettenhaar Thijs.slettenhaar@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Harry Binnenmars Harry.binnenmars@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Barry Dam Barry.dam@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Koen Klaassen Koen.klaassen@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Ronald Lamsma Ronald.lamsma@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bankwezen Rabobank Noordoostpolder-Urk Peter de Vries Peter.vries@rabobank.nl www.rabobank.nl/noordoostpolder-urk
Bedrijfs-, promotie-, sportkleding Tritex B.V. Andre Driezen   andre@tritex.nl 0610906963 www.tritex.nl
Bouwbedrijf Groothuisbouw B.V. Frank van Boven   fvboven@groothuisbouw.nl 0655891232 www.groothuisbouw.nl
Bouwbedrijf, aannemer Bouwonderneming Greven Harry Greven   info@grevenbouw.nl 0527615107 www.grevenbouw.nl
Catering en verzorging events Slump catering & events Henk Slump   sales@welkombijslump.nl 0527274327 www.welkombijslump.nl
Communicatie en reclame (creatief concept, tekst, content, grafisch, web e-mail marketing KWOOT Koos in ’t Hout   koos@kwoot.nu 0653128168 www.kwoot.nu
Dak- en wandconstructies Kamplacon BV Bas van Hoeve   b.vanhoeve@kamplacon.nl 0620537784 www.kamplacon.nl
Detachering Werk, Inkomen en Zorg, WMO & jeugd bij gemeente’s Wiz-arts B.V. Jaap Tol   j.tol@wizarts.nl 0650839120 www.wiz-arts.nl
Detailhandel Hema Emmeloord Klaas Houwer klaas@houwerbv.nl 0651425347 www.hema.nl
Distributeur voor Briggs & Stratton motoren Motor Snelco B.V. Marcel Gerritsen, Martina Gerritsen   gerritsen.martina@motorsnelco.nl 0527615151 www.motorsnelco.nl
Drukken, printen, opmaak en direct mail Van Liere Media – Cabri Michael Rigot, Frank Duppen   michaelrigot@vanlieremedia.nl 0620071968 www.vanlieremedia.nl
Elektrotechniek, beveiligingstechniek, besturingstechniek Buikema Techniek Nico Buikema nico@buikema-techniek.nl 0527652126 www.buikema-techniek.nl
Fondsenwerving voor stichtingen en verenigingen Subsidiegezocht.nl Peter Potter   info@subsidiegezocht.nl 0527614945 www.subsidiegezocht.nl
Fotografie VOF Pim van der Maden Fotograaf Pim van der Maden   info@pimvandermaden.nl 0527620200 www.pimvandermaden.nl
Incasso en deurwaarders praktijk Incassobureau de Ijsselmeerpolders e.o. H.J. (Henk) de Boer henk@ijsselmeerpolders.nl 0527612444 www.ijsselmeerpolders.nl
Installatietechniek Klein Poelhuis Emmeloord B.V. Gerrit Steenge   g.steenge@kleinpoelhuis.com 0621127678 www.kleinpoelhuis.com
Installatietechniek koude- en klimaattechniek Dijksma Koudetechniek B.V. H.J. Dijksma   info@dijksma.nl 0527697051 www.dijksma.nl
Interieur en standbouw voor zakelijk en particulier Interemm interieur en Standbouw Andre en Angelique Mulder   info@interemm.nl 0527624576 www.interemm.nl
Italiaans restaurant en pizzeria Da Enzo Enzo Scamacca   0527614000 www.da-enzo.net
Makelaardij en Hypotheken Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V. RJM Vissers (Ronald), MJ Wiersma (Martin) emmeloord@woonaccent.nl 0527620602 www.woonaccentemmeloord.nl
Notaris Pekel en Klein notarissen Bert Klein   b.klein@poldernotaris.nl 0527615931 www.poldernotaris.nl
Reclame en belettering De Reclame Sticker Peter van Scherrenburg   pvanscherrenburg@reclamesticker.nl 0621883091 www.reclamesticker.nl
Relatiegeschenken Trigger B.V. Andre Driezen   andre@tritex.nl 0610906963 www.trigger.eu
Slangen, koppelingen, afsluiters, slanghaspels voor industrie, maritieme en agrarische toepassingen Bijl & De Jong Arjan de Jong   a.dejong@bijldejong.nl 0653590451 www.bijldejong.nl
Sport- en bedrijfskleding MUTA sport Nederland B.V. Rienk-Wim Braaksma   rienk@mutasport.nl 0630133233 www.mutasport.nl
Technische groothandel Bus Industrial Tools – Marknesse Dhr. R Bangma (Rene) rbangma@bus.nl 0527201341 www.bus.nl
Technische groothandel Bus Industrial Tools – Marknesse Dhr. H. Westerhof (Henry)   hwesterhof@bus.nl www.bus.nl
Technische groothandel Bus Industrial Tools – Marknesse Dhr. J.W.A. Lambregtse (Jan-Willem)   jwlambregtse@bus.nl www.bus.nl
Telecom/beveiliging/Track&trace/Data-oplossingen Optie 1 Sil van Gelder (telecom)   vragen@optie1zakelijk.nl 0683983085 www.optie1zakelijk.nl
Telecom/beveiliging/Track&trace/Data-oplossingen Optie 1 Michel Olsen   beveiliging@optie1zakelijk.nl 0612968020 www.optie1zakelijk.nl
Uitzenden, detacheren, payrolling Alertec Uitzendbureau B.V. Roy Duinkerken   emmeloord@alertec.nl 0884004530 www.alertec.nl
Verhuur en installatie van AV middelen Luimes AV Ronald Luimes   info@luimesav.nl 0527622881 www.luimesav.nl
Verhuur van kantoor- en bedrijfsruimtes MAC3park Fokke van Velzen   fokke.van.velzen@mac3park.nl 0622790265 www.mac3park.nl
Verhuur van kantoor- en bedrijfsruimtes MAC3park Esther Promes   esther.promes@mac3park.nl 0610957333 www.mac3park.nl
Verkoop en onderhoud van personen- en bedrijfsauto’s Pals & van Tilburg Ben van Tilburg, Martijn Popping   info@palsenvantilburg.nl 0612545623 www.palsenvantilburg.nl
Verkoop gedroogd openhaardhout Haardhout.com Gert Sikkema gert@steigerplank.com 0527820100 www.haardhout.com
Verkoop steigerhout Steigerplank.com Gert Sikkema gert@steigerplank.com 0527820100 www.steigerplank.com
Verzekeringen Meester & De Lange verzekeringen Peter Meester p.meester@mlverzekeringen.nl 0527276180 www.mlverzekeringen.nl
Verzekeringen voor particulier, agrarisch en MKB Unive Frank Lambregtse (vestigingsmanager)   f.lambregtse@unive.nl 0627560495 www.unive.nl/dichtbij/emmeloord
Verzekeringen voor particulier, agrarisch en MKB Unive Wim Vroegop (MKB adviseur) w.vroegop@unive.nl 0620495525 www.unive.nl/dichtbij/emmeloord
Verzekeringen voor particulier, agrarisch en MKB Unive Johan Roskam (Agrarisch adviseur) j.roskam@unive.nl 0653577522 www.unive.nl/dichtbij/emmeloord
Verzekeringsadvies voor het MKB Socium Verzekeringen Harjan van de Kamp   harjan@sociumverzekeringen.nl 0611040300 www.sociumverzekeringen.nl