Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Marum – Flevo Boys

Zaterdag 2 december, aanvang 15:00 uur
Sportpark De Holten
Hoornweg 40 B, 9363EH MARUM

Gaat onze jeugd weer voetballen?

“Voor jeugd tot 12 jaar is het vanaf 29 april weer toegestaan om georganiseerd en beheersbaar te gaan sporten.” Duidelijke taal van premier Rutte tijdens de persconferentie van 21 april.

En zeker ook belangrijk nieuws voor de jeugdspelers van Flevo Boys. Het biedt wettelijk gezien weer ruimte en mogelijkheden om het voetballen weer heel geleidelijk op te gaan pakken. Hoe dat bij Flevo Boys vanaf 29 april gaat plaatsvinden, wordt deze week besloten. Een afvaardiging van het bestuur gaat in overleg met Gemeente Noordoostpolder alle regels en voorwaarden nog eens goed doornemen. Daarna wordt bekeken in welke vorm en in welke mate er gevoetbald gaat worden. Eind deze week zal daar mee over bekend worden.

Door Flevo Boys - 21 april 2020