Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Alcides – Flevo Boys

Zaterdag 23 september, aanvang 18:00 uur
Sportpark Ezinge
Ezingerweg 58A, 7943AZ MEPPEL

Frank en Arnoud gaan voor de 15

'Onze' Frank en Arnoud Post zijn al 14 jaar verbonden aan Flevo Boys en hebben deze week aangegeven ook komend jaar voor onze vereniging te willen spelen.

Pure clubliefde, dat is de verklaring voor het feit dat ‘onze’ Frank en Arnoud Post na 14 jaar wederom kiezen voor de sfeer bij Flevo Boys. Het warme gevoel van ‘Ervenbos’ gaf voor beiden de doorslag om deze maand snel duidelijkheid te geven aan bet bestuur van Flevo Boys.

Arnoud behoort tot het selecte gezelschap van ‘beste verdedigers’ van de hoofdklasse. En met Frank heeft Flevo Boys een snelle en geslepen aanvaller in huis die de afgelopen jaren heeft bewezen een stabiele waarde voor de selectie te zijn. “Ervaring, clubliefde en kwaliteit, dat is wat Frank en Arnoud ons bieden. Mooi dat ze blijven”, aldus voorzitter Henderikus Oostra van Flevo Boys.

Door Flevo Boys - 9 februari 2019