Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Buitenpost – Flevo Boys

25 januari 2020, aanvang 14:00 uur
Sportpark De Swadde, Jeltingalaan 80 9285 WL Buitenpost

Sponsorcommissie

Sinds 2018 is de sponsorcommissie sterk uitgebreid. Ronald Lamsma is de coördinator van de diverse zaken. Tevens zijn er vaste aanspreekpersonen voor:

  • bordsponsoring              Jan Papma
  • kledingsponsoring         Alex Stoker
  • sponsoring rondom de wedstrijd ( wedstrijdsponsor, balsponsor, programmabladsponsor ect) Kees de Munnik

Voor al uw overige vragen kunt u contact opnemen met een van de onderstaande personen, of via het algemene email-adres sponsorcommissie@flevoboys.nl.

 

coordinator
Ronald Lamsma

Ronald.Lamsma@rabobank.nl
wedstrijdsponsoring ect
Kees de Munnik

Kees.de.Munnik@rabobank.nl
reclameborden
Jan Papma

parkbeheer@flevoboys.nl
kledingsponsoring
Alex Stoker

AMstoker@xs4all.nl
lid sponsorcommissie
Arjen de Jong

a.dejong@bijldejong.nl
lid sponsorcommissie
Arjen Spaan

arjen_spaan@hotmail.com
lid sponsorcommissie
Carel Machiels

carelmachiels@gmail.com
lid sponsorcommissie
Frans Lambregtse

f.lambregtse@unive.nl
lid sponsorcommissie
Gerrit Steenge

g.steenge@kleinpoelhuis.com
lid sponsorcommissie
Henk Strookappe

06 53 55 33 96
sponsorcommissie@flevoboys.nl
lid sponsorcommissie
Roberto Kwakman

roberto.kwakman@hetuitzendbureau.nl
lid sponsorcommissie/penningmeester BCF
Stephan Wiersma

stephan.wiersma@flynth.nl
lid sponsorcommissie/contact BCF
Harry Scholtens

h.scholtens@scholtensadvocaten.nl
lid sponsorcommissie/contactpersoon bestuur FB
Jaap Tol

penningmeester@flevoboys.nl