Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Flevo Boys

Sponsorcommissie

Sinds 2018 is de sponsorcommissie sterk uitgebreid. Ronald Lamsma is de coördinator van de diverse zaken. Tevens zijn er vaste aanspreekpersonen voor:

  • bordsponsoring              Jan Papma
  • kledingsponsoring         Jaap Tol
  • sponsoring rondom de wedstrijd ( wedstrijdsponsor, balsponsor, programmabladsponsor ect)              Jaap Tol

Voor al uw overige vragen kunt u contact opnemen met een van de onderstaande personen, of via het algemene email-adres sponsorcommissie@flevoboys.nl.

 

coordinator
Ronald Lamsma

Ronald.Lamsma@rabobank.nl
kleding/sponsorkleding
Jaap Tol

penningmeester@flevoboys.nl
reclameborden
Jan Papma

parkbeheer@flevoboys.nl
lid sponsorcommissie
Carel Machiels

carelmachiels@gmail.com
lid sponsorcommissie
Frans Lambregtse

f.lambregtse@unive.nl
lid sponsorcommissie
Henk Strookappe

sponsorcommissie@flevoboys.nl
lid sponsorcommissie/penningmeester BCF
Stephan Wiersma

stephan.wiersma@flynth.nl
lid sponsorcommissie/contact BCF
Harry Scholtens

h.scholtens@scholtensadvocaten.nl
lid sponsorcommissie
Roberto Kwakman

roberto.kwakman@hetuitzendbureau.nl