Flevoboys

Sportiefste netwerkclub in de Noordoostpolder

Marum – Flevo Boys

Zaterdag 2 december, aanvang 15:00 uur
Sportpark De Holten
Hoornweg 40 B, 9363EH MARUM

Activiteiten 2023-2024

Ontdek de agenda van Business Club Flevo Boys voor seizoen 2023-2024!

De voorpret kan beginnen! Met frisse energie zijn we bezig de laatste hand te leggen aan een bruisende agenda voor het seizoen 2023-2024, vol met niet-te-missen activiteiten die onze club levendiger maken!

Blijf geïnformeerd en mis niets!

We begrijpen dat de nieuwsgierigheid groeit, daarom zorgen we dat jij als een van de eersten op de hoogte bent van wat er speelt. Hoe? Simpel! Via de website en via informatieve nieuwsbrieven, verzonden door onze secretaris, direct in jouw inbox. Zo ben je altijd slechts één klik verwijderd van de meest recente updates, insider-nieuwtjes en natuurlijk de volledige agenda, zodra deze beschikbaar is.

Sneak Peek: Wat staat er zoal op het programma?

 • Bedrijfsbezoeken:
  najaar 2023 én voorjaar 2024
 • BCF quiz:
  donderdag 14 december 2023
 • Trainingskamp Torremolinos:
  van vrijdag 5 januari t/m dinsdag 9 januari 2024
 • Avonden “van leden voor leden”:
  info volgt
 • BCF weekend:
  info volgt

Dus, ben jij klaar om samen met ons seizoen 2023-2024 onvergetelijk te maken? Blijf op de hoogte en laat je verrassen door wat de Business Club Flevo Boys allemaal in petto heeft!